Paczki ekspresowe do Anglii

Paczki ekspresowe za granicę to usługa kurierska, która umożliwia szybkie i efektywne wysyłanie paczek, dokumentów lub innych przesyłek międzynarodowych do innych krajów. Jest to przydatne w wielu sytuacjach, takich jak wysyłanie prezentów, dokumentów biznesowych, próbek produktów, a nawet prowadzenie międzynarodowego handlu elektronicznego.

Paczki ekspresowe do Anglii

Szybka paczka do Anglii z Paczka2Go

Nie zwlekaj! Wyślij packę już dziś i i zacznij korzystać z naszych usług. Oferujemy szybkie i tanie paczki UK Polska oraz Polska UK – wszystko to w ramach naszych profesjonalnych usług przewozowych.

Przesyłka ekspresowa oferuje szybkość, pewność dostarczenia i inne korzyści, które sprawiają, że jest to atrakcyjna opcja w wielu sytuacjach, zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie.

Korzystaj z naszych rozwiązań wysyłki paczki ekspresowej

Bezpieczeństwo

Jeśli Twoja przesyłka zawiera cenne przedmioty, rozważ dodatkowe ubezpieczenie, aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi stratami lub uszkodzeniami w trakcie transportu.

Dobra cena

Indywidualny przejrzysty system wyceniania ofert. Żadnych ukrytych wpłat.

Szybka dostawa

Zachowaj numer referencyjny przesyłki, który pozwoli Ci śledzić jej status.

Expresowa paczka pod drzwi z Paczka2Go ?

Odbiór przesyłki ekspressowej

Odbiór przesyłek ekspresowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Nasi konsultanci udzielają wsparcia codziennie od pon-czw 8:00 – 16:30, piątek 8:00-16:30 czasu PL

Wygoda

Odbiór paczek ekspresowych spod Twoich drzwi i doręczenie ich pod wskazany adres. Nie musisz wychodzić z domu lub biura

>

Śledzenie

Za pomocą naszego systemu śledź status swojej przesyłki ekspresowej, aby wiedzieć, gdzie się aktualnie znajduje i kiedy zostanie dostarczona.

Poznaj koszt wysyłki przesyłki ekspresowej

Tanie i szybkie paczki ekspresowe
co zyskujesz ?

Więcej czasu

Dzięki szybkości dostarczenia przesyłki ekspresowej możesz skoncentrować się na innych ważnych zadaniach, nie martwiąc się o opóźnienia w dostawie.

Pewność dostarczenia

Dzięki naszemu profesjonalizmowi masz pewność, że paczka dotrze na czas.

Globalny zasięg

Dostarczamy paczki z UK do Polski, z Polski do UK oraz z UK do Czech, Niemiec, Francji oraz na Słowację.

Profesjonalną obsługę

Pomagamy w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z przesyłką i dokumentacją.

Idealne dla pilnych sytuacji

Przesyłka ekspresowa jest idealna, gdy potrzebujesz szybko dostarczyć ważne dokumenty, próbki produktów lub prezenty.

Zwiększenie konkurencyjności

W biznesie przesyłka ekspresowa może pomóc w zwiększeniu konkurencyjności, umożliwiając szybsze dostarczanie produktów klientom.

Przesyłki ekspresowe bez cła do UK

Do jakiej kwoty przesyłki ekspresowe bez cła do UK?

Dzięki umowie, która została zawarta między Unią Europejską a Wielką Brytanią, paczki transportowane pomiędzy nimi powinny być zwolnione z cła pod warunkiem że przedmioty w przesyłce powinny pochodzić z jednego z krajów UE lub UK i ich wartość nie może przekraczać 150 EUR.

Warto każdorazowo sprawdzić, czy przedmiot, który chcemy wysłać znajduje się na Liście towarów zabronionych. Ogólna zasada mówi, że nie wysyłamy transportem drogowym alkoholu, tytoniu, narkotyków, materiałów pirotechnicznych, towarów płynnych, szybko psujących się, żywych roślin i zwierząt.

Ile kosztuje ekspresowa paczka do Anglii?

Koszty ekspresowej paczki do Anglii zależą od wielu czynników, w tym wagi paczki, rozmiaru paczki, wybranego poziomu usługi dostawy, odległości między miejscem nadania a miejscem docelowym, a także od rodzaju zawartości paczki.

Ceny usług ekspresowych mogą być również dostosowywane w zależności od poziomu usługi, takiego jak czas dostawy (np. dostawa w ciągu jednego dnia vs. dostawa w ciągu kilku dni), rodzaj usługi (np. dostawa do drzwi, odbiór w punkcie odbioru) oraz dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie.

Aby poznać dokładne koszty wysyłki ekspresowej paczki do Anglii, zalecamy skorzystać się z cennika Packa2Go.

Paczka2Go - ekspresowa paczka do Anglii